Specjalista w Dziale Zarządzania Relacjami z Klientem
TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Zajmujemy się handlem uszczelnieniami technicznymi i łożyskami. Poszukujemy przedsiębiorczej osoby do Działu Zarządzania Relacjami z Klientem.

Zadania : -planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów, -współpraca z dotychczasowymi klientami i dbałość o utrzymanie prawidłowych relacji handlowych, -sporządzanie raportów z wykonywanych działań, Oczekiwania : -wykształcenie wyższe, -dobra znajomość języka angielskiego, -samodzielność, konsekwencja w działaniu, -poczucie humoru, Oferujemy : -wynagrodzenie z premią za wyniki pracy, -pracę pełną wyzwań, -umowę o pracę.