Przedstawiciel Handlowy w Agencji Nieruchomości
Aspect Elbląg
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Przedstawiciel Handlowy / Agent do spraw obrotu nieruchomościami, leasingu, ubezpieczeń i kredytów. Miejsce pracy : Praca w biurze w Elblągu i w terenie ( Elbląg i okolice ) Zatrudnione osoby będą miały szansę na wysokie zarobki, jeśli gotowe są do codziennej efektywnej i systematycznej pracy.

Zapraszamy do współpracy tylko osoby które : chcą osiągać ponadprzeciętne dochody · nie boją się wykonywać telefonów · nie boją się kontaktów z innymi ludźmi w celu przedstawienia oferty · są ambitne , kreatywne i otwarte na szkolenia · dobrze czują się w środowisku internetu i obsłudze pakietu office · dysponują wysoką kulturą osobistą są dyspozycyjne i komunikatywne posiadają czynne prawo jazdy kat.

B (własny samochód) Jeśli posiadasz wymienione cechy to zapraszamy Ciebie do aplikowania na przedstawione stanowisko. Gwarantujemy pełną dyskrecję przesłanych aplikacji.

Nadesłanych ofert nie zwracamy Aplikacje : CV + list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres email : Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku