Przedstawiciel Handlowy w Agencji Nieruchomości
Aspect Elbląg
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Przedstawiciel Handlowy / Agent do spraw obrotu nieruchomościami, leasingu, ubezpieczeń i kredytów. Miejsce pracy : Praca w biurze w Elblągu i w terenie ( Elbląg i okolice ) Zatrudnione osoby będą miały szansę na wysokie zarobki, jeśli gotowe są do codziennej efektywnej i systematycznej pracy.

Zapraszamy do współpracy tylko osoby które : chcą osiągać ponadprzeciętne dochody · nie boją się wykonywać telefonów · nie boją się kontaktów z innymi ludźmi w celu przedstawienia oferty · są ambitne , kreatywne i otwarte na szkolenia · dobrze czują się w środowisku internetu i obsłudze pakietu office · dysponują wysoką kulturą osobistą są dyspozycyjne i komunikatywne posiadają czynne prawo jazdy kat.

B (własny samochód) Jeśli posiadasz wymienione cechy to zapraszamy Ciebie do aplikowania na przedstawione stanowisko. Gwarantujemy pełną dyskrecję przesłanych aplikacji.

Nadesłanych ofert nie zwracamy Aplikacje : CV + list motywacyjny prosimy nadsyłać na adres email : Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku