Technik Utrzymania Ruchu lub Budynku junior/senior
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Biskupice Podgórne, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach.

Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta - najszybciej rozwijającego się przedsiębiorstwa oraz jednego z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, poszukujemy osób na stanowisko : Technik Utrzymania Ruchu lub Budynku junior / senior .

Firma zapewnia pakiet relokacyjny dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim.

Technik Utrzymania Ruchu lub Budynku junior / senior

Numer referencyjny : ELE / 037 / IDŁ

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne

OFERTA :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • Pakiet relokacyjny dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Rekrutacja on-line
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (3 miesiące - 2 lata - czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń - w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk.
  • Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)!

  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in. : opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie zawodowe / techniczne / wyższe (preferowane : elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki / mechaniki
  • Nie musisz mieć doświadczenia!
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy / 4 dni wolnego lub 2 dni / 2 dni)
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Dyspozycyjność i chęć przeprowadzki w okolice Wrocławia
  • ZADANIA :

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych lub budynku i urządzeń elektroenergetycznych, wentylacji itp.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Biskupice Podgórne (woj. dolnośląskie) . Nr ref. ELE / 037 / IDŁ