Spec. Ds. Obsługi Klienta b.elektryczna
Proguest
Zielona Góra
1 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Dla dużego dystrybutora profesjonalnych materiałów instalacyjnych z branży elektrycznej poszukujemy na stanowisko Specjalisty ds. Obługi Klienta.

Praca polega na doradzaniu klientom hurtowni, pomoc z skompletowaniu zamówienia i sporządanie dokumentów sprzedażowych. Dbanie o dobre relacjie z kontakhentami.

Wymagania

Oczekujemy minimum dobrej znajomości asortymentu z w / w branży, chęci do pracy, mile widziane doświdczenie w handlu i / lub wykształcenie techniczne elektryczne, dobra obsługa komputera.

Oferujemy

W zamian umowa o pracę, szkolenia, możliwość dalszego rozwoju w firmie, bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa +premia)