Technik Serwisu - Serwisant Instalacji Chłodniczych i HVAC
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dussmann Polska Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych.

Aktualnie do Działu DKA Chłodnictwo i Klimatyzacja poszukujemy pracowników na stanowisko : TECHNIK SERWISU - SERWISANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH i HVAC Oferujemy : pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie) pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy, auto służbowe wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy Opis stanowiska : serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze współpraca z innymi działami firmy dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji raportowanie prac serwisowych Wymagania : doświadczenie na podobnym stanowisku certyfikat F-gaz, znajomość instalacji freonowych, mile widziana CO2 świadectwo kwalifikacji typu E mile widziane uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze mile widziane prawo jazdy kat.

B dyspozycyjność zdolność do pracy na wysokości

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku