Menadżer
CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE
Chełm, lubelskie
3 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Lubelska 133A, 22-100 Chełm, powiat : m. Chełm, woj : lubelskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Współtworzenie kampanii sprzedażowych i marketingowych, nadzór i dbałość o właściwą jakość oferowanych przez Chełmski Park Wodny usług, organizacja ruchu klientów Chełmskiego Parku Wodnego, kreowanie pozytywnego wizerunku Chełmskiego Parku Wodnego, organizacja wszelkiego rodzaju imprez na terenie Chełmskiego Parku Wodnego, zbudowanie i widrożenie strategii rozwoju Chełmskiego Parku Wodnego, zagwarantowanie najwyższych standardów w zakresie BHP oraz obsługi klienta, realizowanie określonego budzetu oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe obiektu, ścisła współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie świadczenia usług na terenie Chełmskiego Parku Wodnego.

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 4 000 PLN Zatrudnienie w I kwartale 2020r. System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat)
 • Znajomość języków :

 • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
 • Zawód :

 • Pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu (wymagany staż - lata : 1)
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • obsługa komputera w zakresie MS Office, programów graficznych i urządzeń biurowych
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • Pracodawca wymaga : srupulatności, wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności oraz doświadczenia zawodowego w zawodzie menadżer min.
 • 1 rok.Dodatkowe wymagania : niekaralność, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

  Dane pracodawcy Pracodawca : CHEŁMSKI PARK WODNY I TARGOWISKA MIEJSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W CHEŁMIE Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku