Pilnie poszukiwany MONTER RUSZTOWAŃ lub POMOCNIK MONTERA praca w Niemczech
KRAKBAU Spółka Akcyjna
Niemcy, Zagranica, PL
6 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym (Niemcy)
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego
  • WYMAGANIA :

  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano montażowych metalowych typu LAYHER będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat C będzie dodatkowym atutem
  • OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
  • Zakwaterowanie na koszt firmy
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • Dodatek na dzieci wg prawa niemieckiego
  • Szkolenia zawodowe
  • Zgłoś tę pracę