Front-End Developer
ITCONNECT
Warszawa
1 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Udział w pracach rozwojowych związanych z dostarczaniem części frontendowej projektów.
  • Programowanie złożonych testów A / B.
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie z technologiami HTML5 / CSS3 / JavaScript / AJAX / CORS (minimum 3 lata oraz rok komercyjnego doświadczenia),
  • Umiejętność przekładania projektów graficznych na kod HTML / CSS / JS,
  • Doświadczenie we frameworkach SPA - preferowane Angular
  • Znajomość zasad tworzenia interfejsów webowych w technologii RWD,
  • Znajomość testów A / B w kanale online,
  • Poczucie estetyki i łatwości użytkowania interfejsów.
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Doświadczenie w innych frameworkach JS,
  • Znajomość SASS / LESS.
  • Oferujemy :

  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,
  • Współpracę z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii,
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii, m.in. na rzecz dużych międzynarodowych firm z sektora telko, energetycznego oraz mediów,
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,
  • Pakietu dodatkowych benefitów,
  • Dodatkowych bonusów za zrealizowane z sukcesem projekty,
  • Preferowane formy współpracy umowa o dzieło, zlecenie, B2B,
  • Pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (firma znajduje się 50 metrów od metra Stare Bielany).
  • Lokalizacja : Warszawa

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych