Zostań magazynierem i daj sobie szansę na rozwój!
KS Service sp. z o.o.
Paczkowo, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Magazynier.

NIE POSIADASZ DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

Szukasz swojej pierwszej pracy ? A może wręcz przeciwnie pracowałeś już w wielu miejscach i szukasz możliwości długofalowej współpracy?

Daj się poznać i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

CHCEMY, ABYŚ CZUŁ SIĘ PEWNIE, DLATEGO :

zapewniamy umowę o pracę . Wiemy, jak ważne są stałe zarobki, więc proponujemy Ci wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2650zł brutto , które dotrze do Ciebie zawsze w terminie , a do tego premie do 310zł brutto .

Ponadto oferujemy Ci okazję do zwiększenia pensji dzięki extrapłatnym nadgodzinom . Zadbamy o Twoją odzież roboczą i sprzęt , którego będziesz potrzebował w pracy.

Na starcie przejdziesz również kompleksowe szkolenie , podczas którego poznasz zakres swoich zadań i zapoznasz się z nami, Twoimi przyszłymi kolegami.

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ :

kompletowaniem zamówień, do których otrzymasz instrukcje oraz innymi prostymi pracami magazynowymi.

DODATKOWE INFORMACJE

Zainteresowany? Aplikuj! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem : 506 561 859 lub email : b.golabek ksservice.pl

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku