Młodszy Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych
Citi
Poland, WP, Gdansk
28 d. temu

Description

Ucz się od najlepszych Bez względu na to czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołączając do Banku Handlowego w Warszawie S.

A. (działającego pod marką Citi Handlowy) jako Młodszy Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmował jako Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Citi Handlowy.

Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów.

Będziesz także uczestniczył i branżowych targach i konferencjach na terenie całej Polski.

Qualifications

Co otrzymasz w zamian Pomożemy Ci wkroczyć na drogę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał.

Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole sprzedażowym.

A po pracy? Karta multisport, opieka medyczna i ubezpieczenia na życie. Jak widzisz myślimy o wszystkim. Czego oczekujemy od idealnego kandydata Chcesz pracować w jednej z najbardziej prestiżowych instytucji finansowych na świecie.

Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest gotowość do nauki od najlepszych.

Zależy Ci na elastycznym czasie pracy, ale zdajesz sobie sprawę, że czasami oznacza to pracę w weekendy. Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj
Kontynuuj
Formularz wniosku