Pracownik fizyczny
Werin Sp. z o. o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Werin Sp. z o. o. zajmuje się realizacją projektów telekomunikacyjnych, elektrycznych i niskoprądowych. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do prac fizycznych przy budowie sieci teletechnicznych (najchętniej z umiejętnościami odtwarzania nawierzchni chodnikowych i ziemnych).

Miejsce pracy : Szczecin Opis stanowiska : - praca przy budowie kanalizacji teletechnicznej, - układanie i zaciąganie kabli, - odtwarzanie nawierzchni po wykopach, Oczekiwania : - uczciwość, - staranność i dbałość o powierzony sprzęt, - dobra organizacja pracy, - zaangażowanie, inicjatywa i chęć rozwoju, - umiejętność komunikacji, uczenia się i pracy w zespole, - mile widziane : doświadczenie, wykształcenie techniczne, prawo jazdy kat.

B lub B+E. Oferujemy : - pracę na etat, - przyjazną atmosferę, - szkolenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub składanie aplikacji na podany adres e-mail.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku