Monter
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Chojnów
2 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Gniewomierz, Legnickie Pole

Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 3800 zł brutto na start!
  • Pracę na pełny etat
  • Dostęp do licznych benefitów, w tym kartę MultiSport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, prywatne ubezpieczenie grupowe PZU, wczasy pod gruszą
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole
  • Pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy oraz satysfakcję swoich pracowników
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Wymagania :

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zadania :

  • Praca w wydziale produkcyjnym zgodnie ze standardami
  • Zgłoś tę pracę