Kierownik Produkcji
Michael Page
Oława
5 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive o wysokich standardach pracy, rozwijającej swoją działalność szukamy osoby na stanowisko Kierownika Produkcji, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie ok.

100 - 150 osobowym zespołem i będzie raportowała do Dyrektora Zakładu

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicach Oławy - lider w branży.

Opis stanowiska

  • Realizacja założonego poziomu celów i wskaźników biznesowych, organizowanie, nadzorowanie i koordynacja pracy w obszarze produkcji,
  • Dbanie o rozwój kwalifikacji i umiejętności pracowników, planowanie szkoleń
  • Realizacja założonych celów i zadań, zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności produkcji
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Działanie w oparciu o Lean Manufacturing, wdrażanie narzędzi
  • Prowadzenie działań zwiększających efektywność
  • Odpowiedzialność za budżet i optymalizację kosztów
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w branży Automotive, znajomość standardów pracy
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie i proaktywność w działaniu
  • Orientacja na klienta oraz rozwiązywanie problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Zdolność do tworzenia partnerskich relacji na wszystkich poziomach organizacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, niezależność w działaniu, wysoka zdolność priorytetyzowania zadań i doskonalenia procesów
  • Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet benefitów - m.in prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowania do wypoczynku
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Autonomia w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego
  • Zgłoś tę pracę