KIEROWCA C+E – chłodnia lub firanka w Dublinie
Werkservice
Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poland
11 d. temu
source : Best Jobs

Werkservice jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę.

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla dużych firm transportowych oraz logistycznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

KIEROWCA CE chłodnia lub firanka

Miejsce pracy : Irlandia, Dublin

Wynagrodzenie : 610-700 € netto tygodniowo

Zadania na stanowisku :

  • kierowanie pojazdem z naczepą typu chłodnia, box lub firanka w transporcie dalekobieżnym,
  • przewóz artykułów spożywczych i farmaceutycznych
  • Co oferujemy :

  • pracę w systemie zjazdowym 3 miesiące / 3 tygodnie wolnego,
  • zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
  • zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
  • pomoc w wyrobieniu CPC,
  • legalną pracę w oparciu o irlandzki kontrakt, bezpośrednio z pracodawcą,
  • gwarancję odprowadzenia składek,
  • możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Irlandii,
  • terminowe wynagrodzenie : tygodniówka 610 700 € netto,
  • zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • Wymagamy :

  • prawo jazdy C+E z kodem, CPC (lub kartę kierowcy),
  • ADR podstawowy,
  • minimum rocznego doświadczenia w transporcie,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego warunek konieczny
  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr

    w soboty i niedziele w godz. 10 : 00 18 : 00,

    w dni powszednie w godz. 18 : 00 21 : 00.

    Zapraszam też do kontaktu mailowego.

    Więcej ofert na stronie :

    Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UEz dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych