Pracownik Produkcji – branża Automotive
Adecco Poland Sp. z o.o.
Brześć Kujawski, Kujawsko-pomorskie
8 d. temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Do nowo powstającego zakładu, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik Produkcji branża Automotive Numer ref.

PP / 05 / 2018 / BDG Miejsce pracy : Brześć Kujawski Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą drobne prace manualne.

Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności manualne i lubisz prace z drobnymi elementami ta OFERTA jest dla CIEBIE! Z nami zyskasz :

 • Gwarantowane dojazdy z miejscowości : Włocławek, Brześć Kujawski, Izbica Kujawska, Boniewo, Lubraniec;
 • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej;
 • Szkolenia specjalistyczne;
 • Wyjątkową szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość awansu;
 • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
 • Odzież roboczą, zaplecze socjalne, bezpłatny dostęp do automatu z napojami;
 • Umowę o pracę, a po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie po stronie Klienta;
 • Stawkę godzinową 13,70zł brutto, płatne nadgodziny oraz godziny nocne. Oferta dotyczy pracy tymczasowej z gwarancją umowy na stałe.
 • Praca dla kobiet i mężczyzn. Czekamy na Ciebie !!! ZADZWOŃ POD NUMER 723 193 157 LUB PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV NA ADRES : SZUKAMY WIĘCEJ OSÓB.

  PROSIMY POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM DZIĘKUJEMY : ) Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp.

  z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

  Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

  Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

  Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

  z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody -

  dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

  Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

  A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email : privacy.poland(małpa)adecco.com

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku