inżynier sieciowy
Randstad
Katowice, Śląskie
6 d. temu

job description

Masz doświadczenie w obszarze infrastruktury IT ?

Chcesz rozwijać się w obszarze IT w międzynarodowej firmie ?

Nie czekaj, aplikuj i dołącz do grona specjalistów IT!

oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • przedszkole w budynku firmy
  • parking na rowery
  • zadania

  • implementacja / konfiguracja sieci
  • projektowanie sieci
  • utrzymanie sieci
  • oczekujemy

  • doświadczenia w zakresie sieci (poziom CCNP),Doświadczenie / wiedzę na temat Load Balancer'ów ,
  • doświadczenia / wiedzy na temat firewalli,
  • doświadczenia w pisaniu skryptów u w jednym lub kilku z następujących języków : Python, Bash, PowerShell, JavaScript.
  • mile widziane doświadczenie z Tufin SecureApp.
  • Aplikuj