Business Development Specialist / Specjalista ds. rozwoju projektów elektrowni fotowoltaicznych
POL.SOLAR sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎23 godz. temu
source : Pracuj.pl

Business Development Specialist / Specjalista ds. rozwoju projektów elektrowni fotowoltaicznych

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

 • Wsparcie przy realizacji strategii pozyskiwania umów dzierżawy obsługa platform społecznościowych, wsparcie w poszukiwaniu nowych partnerów do współpracy
 • Nawiązywanie kontaktu z właścicielami gruntów rolnych, na których będzie mogła powstać farma fotowoltaiczna negocjacje i pozyskiwanie umów dzierżawy bezpośrednio i telefonicznie
 • Wykonywanie prostych analiz z zakresu dostępności i atrakcyjności gruntów do potencjalnej dzierżawy
 • Nasze wymagania

 • Jesteś chętny / a do nauki, samodzielnej i odpowiedzialnej
 • Nie boisz się negocjacji i sprzedaży przez telefon jak i osobiście
 • Świetnie komunikujesz się z ludźmi
 • Masz doświadczenie w sprzedaży lub branży fotowoltaicznej (mile widziane), szukamy również osób bez doświadczenia
 • To oferujemy

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w przyszłościowym sektorze zielonej energii (obszar dużych instalacji przemysłowych, nie indywidualnych)
 • Rozwój w ramach organizacji (możliwość awansu)
 • Praca w systemie hybrydowym (biuro + zdalnie) lub 100% zdalnie
 • Wynagrodzenie w systemie pensja stała + premia od pozyskanej umowy dzierżawy (prowizje bez górnej granicy)
 • Narzędzia niezbędne do pracy
 • O nas

  POL.SOLAR zajmuje się rozwojem projektów wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych (elektrownie solarne) na terenie całej Polski.

  Naszą misją jest rozwój bezemisyjnej energetyki i zmniejszanie śladu węglowego Unii Europejskiej. POL.SOLAR działa na rynku od ponad dwóch lat, ale już może się pochwalić portfelem ponad 200 MW elektrowni słonecznych oraz współpracą z liderami polskiego rynku fotowoltaiki.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do POL.SOLAR sp. z o.o. z siedzibą w : Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : rekrutacja pol.solar.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : rekrutacja pol.solar.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku