Kierownik Działu Serwisu Technicznego
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Włocławek
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierownik Działu Serwisu Technicznego Włocławek

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej osoby do pracy, na stanowisku :

Miejsce pracy : Włocławek

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku :

  • zarządzanie oraz koordynacja pracy podległego zespołu (m.in. serwisantów),
  • kontrola terminowej realizacji procesu reklamacji,
  • tworzenie budżetu oraz nadzór nad jego realizacją zgodnie z założonymi celami,
  • wdrażanie nowych pracowników oraz prowadzenie szkoleń techniczno- handlowych,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz dbanie o wizerunek firmy.
  • Wymagania

    Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • masz wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub masz min. 5 letni staż pracy w terenie,
  • posiadasz umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej,
  • masz opanowaną praktyczną znajomość techniki grzewczej, elektryki oraz automatyki,
  • jesteś osobą, która potrafi skutecznie zarządzać oraz podtrzymywać relacje biznesowe,
  • cechują Cię : rzetelność, odpowiedzialność i zorientowanie na cel,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • obsługujesz program CAD - dodatkowy atut,
  • znasz język angielski - dodatkowy atut.
  • Pracodawca oferuje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę