Pracownik magazynu - relokacja do Holandii
tempo team
Targowek, PL
5 d. temu

Functieomschrijving

Praca za pomocą wózka EPT, zbieranie zamówień różnych, znanych marek oraz zarobki nawet do 20 euro za godzinę Zainteresowany?

Tak? DSV w Venlo szuka nowych pracowników, nie czekaj i dołącz do teamu!

Co mamy do zaoferowania

  • Stawka godzinowa 11,29€ za godzinę
  • Dodatki zmianowe nawet do 100%
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Zróżnicowane zadania
  • trening jazdy EPT
  • Kim jesteś

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś w posiadaniu zaświadczenia o niekaralności albo możesz je wyrobić
  • Masz doświadczenie z wózkiem EPT lub chcesz je zdobyć
  • Na czym polegają obowiązki

    New Balance, Armour czy Toms Brzmi znajomo? To jedne z wielu marek, za które jako orderpicker będziesz odpowiedzialny pracując w DSV.

    Razem z kolegami pracujesz za pomocą wózka EPT lub skannera ręcznego. W Twojej pracy na pewno nie będzie czasu na nudę, to tym jeszcze będziesz się zajmować :

  • Kompletowanie
  • Pakowanie
  • Rozładowywanie
  • Etykietowanie
  • Gdzie będziesz pracować

    Niebiesko-białe ciężarówki DSV wypatrzysz na całym świecie! DSV to duże centrum dystrybucyjne, dostarczające produkty sportowe do wielu klientów w Holandii i za granicą.

    Rozwój osobisty i miła atmosfera to znak rozpoznawczy DSV.

    Nasz wydział EU-FLEX, będący częścią Randstad Nederland, zadba o wszystkie formalności, mianowicie :

  • Zakwaterowanie w dwuosobowcyh pokojach w Venlo albo Horst
  • Transport rowerem lub autem firmowym do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Stały kontakt z wyznaczonym mentorem
  • Podanie o pracę

    Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

    Sollicitatieprocedure

    Om te solliciteren heb je een account nodig. Bij je eerste sollicitatie maak je dit eenvoudig via het sollicitatieformulier aan.

    Bij een volgende sollicitatie kun je inloggen en worden je gegevens opgehaald. Met je account kun je inloggen op Mijn Tempo-Team.

    Hier kun je de voortgang van je sollicitatie(s) volgen en je persoonlijke gegevens en cv aanvullen zodat wij de beste baan voor jou kunnen vinden.