Konsultant ds. obsługi Klienta - praca w Łodzi (również zdalnie) w CCIG Group Sp. z o.o.
CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
2 d. temu
source : students

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCIG Group, wyjątkowej organizacji w branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu.

Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Należymy do największej grupy call center w Polsce.

Oferujemy :

  • stałą stawkę godzinową 19,70 zł brutto oraz konkurencyjny system premiowy (nawet 1500zł 'na rękę' każdego miesiąca),
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym (ok. 7 tygodni),
  • elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień,
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pracę w przyjaznym i tolerancyjnym środowisku : )
  • Twoje zadania na projekcie :

  • przedłużanie umów obecnych Klientów sieci Orange,
  • informowanie Klientów o najnowszych usługach i produktach,
  • negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń w tym zakresie).
  • Nasze oczekiwania :

  • chęć do pracy, rzetelność, pozytywne nastawienie do roli na nowym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy min. 100 godzin w miesiącu (bez górnej granicy godzinowej : ),
  • dyspozycyjność na pakiet wdrożeniowy (6 dni po ok. 6 godzin dziennie),
  • mile widziany status osoby uczącej się.
  • Podsumowując, poszukujemy otwartych i uśmiechniętych ludzi do współpracy z Nami, a My w zamian zaoferujemy Ci Naszą wiedzę i pomocą na każdym kroku Naszej współpracy : )