Pracownik Produkcji- Ekstra Kasa!- 3.000 NETTO
AB OVO SOLUTIONS
Janów Lubelski, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

OpisHalo, halo!JANÓW LUBELSKI!Pracownik poszukiwany!Masz dość dotychczasowej pracy?A może chciałbyś więcej zarabiać?Albo szukasz nowej?

Jeżeli tak, przeczytaj co możemy Ci zaproponować!Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas lub napisz SMS na numer 519 693 501 ! Dla naszego nowego Klienta poszukujemy : OCZYSZCZACZY / WYBIJACZY ODLEWÓW.

Miejsce pracy : Stalowa WolaZapewniamy : - pracę w atrakcyjnym systemie 4-brygadowym,- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze wszystkimi składkami,-NA START 2800 na rękę, -każda nadgodzina płatna 100%,-gwarantowana podwyżka po przepracowanym roku,-transport zakładowy,-pełne przeszkolenie stanowiskowe,-zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Uwaga!Wystarczy, że masz CHĘĆ do pracy!Nie wymagamy doświadczenia.Zainteresowany?Nie zastanawiaj się i ZAAPLIKUJ - prześlij do nas swoje CV.

Czekamy właśnie na Ciebie!Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na naszą stronę internetową : https : / / abovosolutions.

eu / Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV : Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp.

z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.

o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody.

Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane : dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku