Specjalista ds. obsługi klienta
TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zajmujemy się handlem łożyskami i uszczelnieniami technicznymi w Kraju i za granicą. Aktualnie poszukujemy nieprzeciętnych ludzi do naszego zespołu.

Jeśli lubisz doprowadzać sprawy do końca i brać za to odpowiedzialność, cenisz wysoką etykę pracy to wielce prawdopodobne, że jesteś osobą, której szukamy.

Nie musisz mieć doświadczenia na takim stanowisku i w branży. Szukamy bowiem skrupulatnej i cierpliwej osoby (kobiety / mężczyzny) na stanowisko Handlowca - Specjalisty ds.

obsługi Klienta; pozyskiwania i realizacji zamówień. Operujemy na rynku europejskim i poza nim, dlatego konieczna jest umiejętność komunikacji w języku angielskim.

Liczymy na Twoją samodzielność, konsekwencję w działaniu, wysoką motywację do osiągnięcia sukcesu zawodowego i poczucie humoru : ) Oferujemy : - wynagrodzenie z premią za wyniki pracy, - pracę pełną wyzwań, - umowę o pracę.

Szukamy osoby niezwykłej, więc naprawdę postaraj się nam pokazać, że taką jesteś. Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku