Analityk finansowy
WARSAW PROPERTY PARTNERS sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych
  • Tworzenie business planów
  • Przygotowanie prezentacji dla komitetu inwestycyjnego
  • Analiza rynku nieruchomości
  • Bezpośrednia współpraca z zarządem firmy przy wyszukiwaniu I analizowaniu projektów inwestycyjnych
  • Nasze wymagania

  • dobra znajomość środowiska excel, word i powerpoint
  • doświadczenie w pracy w branży nieruchomościowej lub rynków finansowych
  • biegła znajomość języka angielskiego (inne języki mile widziane)
  • Umiejętność zwięzłej i klarownej prezentacji projektów
  • To oferujemy

  • Oferujemy stałą, atrakcyjna pracę w rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • O nas

    zapraszamy na naszą stronę : www.wppre.pl