Dyspozytor/Operator stacji monitorowania
Solid Security Sp z o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Solid Security jedna z największych firm w branży związanej z ochroną osób i mienia poszukuje pracownika na stanowisko : Dyspozytor / Operator Stacji Monitorowania Miejsce pracy : Olsztyn Opis stanowiska : -

Telefoniczna obsługa klienta - Obsługa systemów monitorowania alarmów - Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Oczekiwania : -

Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - Mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej -

Dobra znajomość obsługi komputera - Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - Chęć podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy -

Umiejętność pracy w zespole - Niekaralność Oferujemy : - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej i stabilnej firmie -

Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy - Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego - Miłą atmosferę pracy Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą lento.

pl W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Dyspozytor / operator stacji monitorowania W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Grupa Solid Security Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Grupa Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Grupa Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupa Solid Security Sp.

z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.

12.2018 r. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Grupa Solid Security Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy 10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku