Kierownik Produkcji
MJB-JOBS
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma MJB-JOBS nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia 10656, specjalizująca się w usługach doradztwa personalnego, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR, poszukuje dla jednego ze swoich klientów kandydata na stanowisko : Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy : Grudziądz Nr.

Ref. 39 / KPG / 16Opis stanowiska : *współtworzenie i realizacja planów produkcyjnych zgodnie ze strategią firmy i założonym budżetem, *zarządzanie produkcją,*prowadzenie statystyki produkcji i zamówień, *współpraca z dostawcami, *monitorowanie sprawności technicznej maszyn,*wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności produkcyjnej (wybór sprzętu, dobór kadry itp.

przygotowywanie planów realizacji procesów produkcji (określanie norm materiałowych, struktur montażowych)*analiza zapotrzebowania na materiały technologiczne*kontrola poprawności przebiegu produkcji z uwzględnieniem jakości produktu końcowego, kosztów jego wytworzenia, zgodności z przyjętymi normami technologicznymi *raportowanie do przełożonychWymagania : *min.

5-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej *bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne*język angielski mile widziany*umiejętność skutecznego działania w złożonym i dynamicznym otoczeniu, *otwartość na zmiany*znajomość podstaw Kodeksu Pracy i przepisów BHP,*wykształcenie wyższe techniczne*wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność kierowania zespołem i rozwiązywania konfliktówOferujemy : *stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, *możliwość realizowania ambitnych zadań, *narzędzia niezbędne do pracy ( komputer, telefon ), *otwarta ścieżka kariery zawodowej, *ciekawą pracę w doświadczonym zespole.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na wraz z klauzulą : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.

Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku