Zatrudnię Rejestratora / Rejestratorkę Medyczną
Praca.farmacja.pl
Warszawa
1 d. temu
source : infoPraca

Poszukujemy REJESTRATORKI / A MEDYCZNEJ / GO

OPIS STANOWISKA :

  • rejestracja nowych pacjentów, umawianie wizyt
  • obsługa telefoniczna i mailowa
  • rozliczenia płatności za leczenie
  • archiwizacja dokumentacji medycznej
  • WYMAGANIA :

  • wyższe wykształcenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • sumienność, dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość programu estomed lub felgdent
  • OFERUJEMY :

  • pracę w bardzo nowoczesnej klinice w miłej atmosferze
  • atrakcyjne warunki pracy
  • pakiet medyczny
  • Zgłoś tę pracę