Compensation & Benefits Expert/ Specjalista ds. Benefitów i Wynagrodzeń
Bosch Group
Warszawa, Mazowieckie, PL
1 d. temu

Opis firmy *W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi.

Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy : razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

 • Opis stanowiska *Zadania : Zarządzanie obszarem Comp&Ben, w tym : * Kształtowanie polityki wynagrodzeń i benefitów w firmie (m.
 • in. wartościowanie stanowisk i przeglądy wynagrodzeń i świadczeń)* Koordynacja projektów związanych z zapewnieniem optymalnych rozwiązań benefitowych, np.

  kafeteria, wdrażanie nowych benefitów, optymalizacja i digitalizacji procesów* Udział w procesach międzynarodowych z obszaru rewarding* Prowadzenie administracji programów benefitowych, w tym bieżąca współpraca z dostawcami* Obsługa ZFŚS oraz uczestniczenie w pracach komisji socjalnej* Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji w oparciu o dane wewnętrzne i rynkowe Kwalifikacje *Profil : Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze Comp&Ben, w tym prowadzenie projektów* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)* Umiejętność analitycznego myślenia, prezentacji danych i wyciągania wniosków* Praktyczna znajomość przepisów regulujących zasady działania ZFŚS* Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)* Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub ekonomiczne* Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość* Samodzielność, proaktywność w działaniu, kreatywność* Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność Dodatkowe informacje *Benefity : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem * Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch* Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów* Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie* Mutisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, kursy językowe* Wiele benefitów dla rodzin (np.

  kolonie letnie dla dzieci)* Zniżki na produkty firmy Robert Bosch* Program poleceń pracowniczych

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku