Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim - Lublin
Eurokadra S.A.
Lublin
4 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • aktywnym poszukiwaniem pracowników, np. z Ukrainy
  • tworzeniem bazy danych kandydatów
  • redagowaniem i publikowaniem ogłoszeń o pracę, także w języku ukraińskim
  • poszukiwaniem innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • kompletowaniem dokumentacji niezbędnej do legalnego zatrudniania pracowników w Polsce
  • opieką nad kandydatem w trakcie pobytu w Polsce
  • Czego oczekujemy?

  • biegłej znajomości języka ukraińskiego i / lub rosyjskiego
  • znajomości przepisów i procedur zatrudniania w Polsce pracowników z Ukrainy
  • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu kandydatów
  • mile widziana własna baza danych kontaktowych.
  • Oferujemy

    Co chcemy Ci zaoferować?

  • pewne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjnme wynagrodzenie
  • przyjazne warunki pracy, z możliwością rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Zgłoś tę pracę