Praca w Holandii- przetwórstwo mięsne od Zaraz
LiderJob Sp.zo.o
Lublin, Lubelskie
9 d. temu

Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.

OPIS STANOWISKA : - Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych - Kontrola jakości - Pakowanie lub filetowanie OFERUJEMY : -

atrakcyjne wynagrodzenie - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - opiekę polskiego koordynatora - mieszkanie - dojazd do pracy WYMAGANIA : -

motywacja do pracy - możliwość dłuższego wyjazdy APLIKUJ PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl ZADZWOŃ POD NUMER OLA 509 240 000 LUB WYŚLIJ CV E-

MAILEM : , Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych