Ślusarz / Spawacz (SB/11/20)
Firma Weegree
Gdansk, PL
‎3 godz. temu
source : Europa.jobs

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski.

Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Ślusarz / Spawacz Miejsce pracy : Niemcy, Mönchengladbach Uwaga : Opłacimy Twój test na koronawirusa, na potrzeby wyjazdu do pracy do Niemiec Opis stanowiska : Prace ślusarskie przy dużej konstrukcji stalowej, większe i mniejsze elementy wymagają złożenia, czasem spawu metodą MIG / TIG.

Praca wewnątrz, przy rozbudowie hali. Co oferujemy? Wynagrodzenie : 12€ netto / h. Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia. Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas. Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki. Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy : Doświadczenia na podobnym stanowisku. Dodatkowym atutem będzie : Prawo jazdy kat. B lub / i własny samochód.

Znajomości języka niemieckiego w stopniu ponadpodstawowym.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku