Pracownik biurowy z językiem angielskim
Adecco Poland Sp. z o.o.
Stargard, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych,
  • wprowadzanie do systemu SAP zrealizowanych zamówień produkcyjnych oraz dostarczonych towarów,
  • prowadzenie różnego rodzaju dokumentacji,
  • weryfikacja zgodności danych z informacjami w systemie,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • wszelkie inne prace związane z kontrolą magazynową oraz administracją.
  • Wymagania Pracodawcy :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (średniozaawansowany) - wymóg konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu SAP lub innego ERP oraz Excela,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, sumienność,
  • wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • samodzielność i umiejętności organizacyjne.
  • Pracodawca oferuje :

  • umowę o pracę stałą na pełen etat bezpośrednio z pracodawcą - międzynarodową firmą o stabilnej pozycji,
  • dobre wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • wolne długie weekendy.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych