Praca dla mechanika samochodowego
Serwis
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijający się warsztat samochodowy poszukuje osób na STANOWISKO : mechanik samochodowy. Miejsce pracy : OLSZTYN OBOWIĄZKI : - wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony WYMAGANIA : - staż pracy na podobnym stanowisku - wiedza w zakresie mechaniki samochodowej - prawo jazdy kategorii B - samodzielność, sumienność przy wykonywaniu powierzonych prac - utrzymywanie należytej czystości stanowiska pracy oraz powierzonych przedmiotów (naprawiany pojazd oraz narzędzia) - zaangażowanie OFERUJEMY : -stałą pracę w rozwijającej się firmie - umowę o pracę - nowoczesny budynek wyposażony w nowoczesny sprzęt i narzędzia - możliwość rozwoju zawodowego Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku