Obsługa maszyn CNC - umowa o pracę, Poznań
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Koninko, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko operatora CNC.

Numer referencyjny : KAKA

Miejsce pracy : Koninko

Obowiązki :

  • Czytanie rysunków technicznych
  • Weryfikacja i wprowadzanie zmian parametrów maszyn
  • Nakładanie części na maszynie CNC oraz obróbka części
  • Wymagania :

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (III zmiany)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć podjęcia długoterminowej współpracy
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i umiejętności)
  • Aplikuj