SPECJALISTA DS. E-COMMERCE
Centralna Baza Ofert Pracy
Mielec
5 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 2410

Obowiązki :

Zarządzanie i pełna odpowiedzialność za sklep internetowy, rozbudowa portfolio produktowego, rozbudowa obecnych i znalezienie nowych kanałów sprzedaży, współpraca z zewnętrznymi platformami sprzedaży, tworzenie strategi rozwoju i promocji marki, dbanie o kontent i zdjęcia produktowe, stworzenie i wdrożenie kalendarza wydarzeń promocyjnych, opracowanie strategii marketingowej , budżetu i planu działań w poszczególnych kwartałach roku, regularne raportowanie na temat wskaźników sprzedaży i efektywności prowadzonych działań marketingowych.

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Języki :

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Wykształcenie :

  • wyższe (w tym licencjat), brak
  • Miejsce pracy : Inwestorów 12, 39-300 Mielec, powiat : mielecki, woj : podkarpackie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony

    Staż pracy : lata : 1

    Wymagane dokumenty : Osoby zainteresowany ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e-mail : arek temar.mielec.pl

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty