Konsultant ds. Obsługi Klienta w Wydawnictwie/ Sopot Wyścigi
Recrew HR
Sopot, Pomorskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Recrew HR obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko : KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA W WYDAWNICTWIE LITERATURY FACHOWEJ Lokalizacja : Sopot Wyścigi (bardzo blisko SKM) Zakres obowiązków : -

kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny) oraz utrzymywanie dobrych relacji - przedstawianie klientom oferty firmy- literatura fachowa -

 • kontakt odbywa się w oparciu o przygotowaną bazę klientów (firmy, przedsiębiorstwa, instytucje państwowe) - przygotowywanie ofert sprzedaży dla stałych i nowych Klientów (na podstawie historii zamówień);
 • Wymagania : - podstawowa umiejętność obsługi komputera - dobra dykcja - pozytywne nastawienie - komunikatywność - zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji Oferujemy : -

  umowę zlecenie ( okres próbny), później umowa wewnętrzna u naszego Klienta - stawkę godzinową na początek - atrakcyjne premie procentowe oraz premie uznaniowe -

  pracę w godzinach 7 : 30 - 15 : 30 ( 8h dziennie), możliwość pracy również w wymiarze 3 / 4 etatu - płatne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków Prosimy o dodanie klauzuli : 1.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

  V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH 1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

  Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) 1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

  6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) 2.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3.Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

  4.Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku