Księgowy/Księgowa ds. Rozliczania Dochodu
Gi Group Sp.z o.o.
Lublin, lubelskie
2 d. temu
source : Goldenline

Dla jednego z naszych Klientów, zakładu produkcyjnego znajdującego się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres zadań :

wsparcie w dziale księgowym

rozliczanie działalności firmy w zakresie kalkulacji kosztów

dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,

nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

analiza dokumentów pod kątem zwolnień z podatku

Oczekiwania :

  • doświadczenie w zakresie rozliczania dochodu w firmie działającej na terenie SSE - wymóg konieczny
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość MsOffice, w szczególności : Excel i Word
  • Komunikatywność, otwartość, rzetelność
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Nasz Klient oferuje :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Lokalizacja miejsca pracy : Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Pracę w zgranym zespole w dziale Księgowości
  • Szybki proces rekrutacyjny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych