Specjalista IT
Adecco Poland Sp. z o.o.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
2 d. temu

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

Numer referencyjny : IT / 04 / 2022 / AL

Miejsce pracy : Szczecin

Zakres obowiązków :

  • Projektowanie, bezpieczeństwo, utrzymanie i integracja wielojęzycznych witryn e-commerce
  • Programowanie, kodowanie i tworzenie aplikacji internetowych opartych na danych stron internetowych za pomocą WordPress i WooCommerce
  • Współpraca z marketingiem i produkcją w celu tworzenia modeli 3D i różnych konfiguracji produktów dla strony internetowej
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji i funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów i aktualizowanie wtyczek w razie potrzeby
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Praktyczna znajomość podstawowego PHP i MySQL
  • Doskonała znajomość WooCommerce i WordPress
  • Duże doświadczenie w edycji i usprawnienie złożonych układów i wtyczek, które wymagają dostosowania motywu
  • Znajomość różnych popularnych i sprawdzonych wtyczek, takich jak Wordfence
  • Zrozumienie najlepszych praktyk w zakresie zabezpieczeń programowania
  • Praktyczna wiedza na temat integracji systemu 3D Secure do realizacji transakcji
  • Znajomość pakietu Adobe Creative Suite
  • Zrozumienie technik optymalizacji front-end
  • Doświadczenie w utrzymywaniu kontroli wersji przy użyciu Git
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zespół ludzi z pasją
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce - lub w głównej siedzibie firmy w Kielcach
  • Aplikuj