Wózkowy
EuropaJOB Sp. z o.o.
Prandocin Iły
5 d. temu
source : infoPraca

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku : Wózkowy

Lokalizacja : Prandocin Iły, k. Krakowa

Zakres obowiązków :

  • Rozładunek towaru we współpracy z pracownikiem kontroli jakości
  • Załadunek towarów na samochody dostawcze zgodnie z zamówieniem
  • Prowadzenie dokumentacji przyjęcia oraz wysyłki towaru
  • Prawidłowe oznakowanie dostaw przyjmowanych na magazyn
  • Odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie
  • Przygotowanie miejsca magazynowego pod kolejne dostawy
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT
  • Uczciwość, sumienność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.