Inżynier Utrzymania Ruchu
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Lublin, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, z branży FMCG, poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, weryfikację przyczyn awarii oraz ich diagnostykę.

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało planowanie przeglądów, konserwacji maszyn i nadzór nad ich realizacją, współpraca i koordynacja prac z firmami zewnętrznymi, udział w tworzeniu budżetu działu utrzymania ruchu.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym, preferowana branża kosmetyczna, spożywcza, opakowaniowa.

Szukamy Kandydatów, którzy posiadają wiedzę i praktyczną znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki i automatyki. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię oraz szansę dalszego rozwoju w organizacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku