Cieśla
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Andbud"
Gdańsk, pomorskie
3 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 80-287 Gdańsk, powiat : m. Gdańsk, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Prace ogólnobudowlane przy adaptacji biurowca na hotel.

Czytanie rysunków. Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 16.

01.2020 Wynagrodzenie brutto : od 30 PLN Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. System wynagradzania : Czasowy ze stawką godzinową Zawód : cieśla* Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • gotowość do podjęcia pracy od zaraz, doświadczenie na danym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7 : 00 - 15 : 00.
 • Dane pracodawcy Pracodawca : Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Andbud" Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku