Produkcja w Holandii UMOWA O PRACĘ!
FLEXCRAFT POLSKA SP. Z O.O.
Suwałki, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ? Masz prawo jazdy, umiesz porozumieć się w języku angielskim? Prześlij do nas swoje cv - zaproponujemy Ci pracę w Holandii.

Nasza firma to lata doświadczeń. Na polskim rynku działamy już ponad 14 lat! Możesz nam zaufać ! Oferujemy : - pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia - zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych -mieszkania zgodne z normą SNF, wifi w każdym mieszkaniu.

 • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy) - organizujemy przejazd do Holandii - wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.
 • atrakcyjne stawki godzinowe - dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO) - bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym) - umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) Opis stanowiska pracy : - pakowanie - dbanie o porządek w miejscu pracy - układanie towaru - obsługa maszyn Wymagania : - komunikatywna znajomość języka angielskiego (w zależności od działu) - mile widziane prawo jazdy kat.

  B - zaangażowanie w wykonywane obowiązki - terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy Nie interesuje Cię praca na produkcji ?

  Zaproponujemy Ci coś innego. Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, w magazynach, w pralniach przemysłowych, rafineriach i wiele innych.

  Prześlij swoje cv! Nasz numer certyfikatu to 273. Prosimy o załączenie oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

  29.08.97 r. (Dz.U. 1997 nr 133, poz.883).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku