pracownik produkcji -> super oferta 4500 brutto+dodatki -> praca stała
Randstad Polska
Biskupice Podgórne, Polska
5 d. temu

Chcesz pracować na produkcji a nie masz doświadczenia?

Właśnie znalazłeś pracę!

Mamy nowe miejsca pracy w branży automotive

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści PRACA

lokalizacja : Biskupice Podgórne / k.Wrocławia

oferujemy

  • umowę o pracę stałą ( bezpośrednio z zakładem pracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4500 brutto (3900 zł podstawa + premia do 600 zł)
  • dodatek do godzin nocnych
  • możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie pracownika
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa, akcje świąteczne, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in. : Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Kłodzko, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
  • zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 12h
  • umiejętności obsługi komputera
  • Aplikuj i umów się z nami na spotkanie!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47