Monter, operator wózka widłowego - bezpłatny transport
Manpower
Koniecpol, Śląskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.

Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowiska : - Monter - Operator wózka widłowego - Operator maszyn CNC Opis stanowiska pracy : -

 • proste prace produkcyjne; - przeszkolenie stanowiskowe w zależności od wykonywanej pracy; - troska o utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów;
 • operator wózka widłowego - wysokie składowanie produktów, jak również praca na niskim składzie; Wymagania : - w przypadku operatora wózka widłowego wymogiem koniecznym jest posiadanie uprawnień na wózek widłowy;
 • operator CNC - wymogiem koniecznym jest znajomość rysunku technicznego; - na stanowiskach produkcyjno-montażowych najbardziej liczą się : zaangażowanie do pracy, energia, spostrzegawczość, sumienne realizowanie swoich zadań z dbałością o detale, sprawność manualna, jak również umiejętne zarządzanie czasem pracy.
 • Oferujemy : - bezpłatny transport - zatrudnienie w stabilnych, rozwijających się zakładach pracy, - umowę o pracę na cały etat Prosimy o nadsyłanie CV lub kontakt telefoniczny ! Dane kontaktowe : Tel.

  698 862 566 lub 696-024-529 Adres biura : al. Wolności 1, pierwsze piętro (C.H. KWADRATY) Biuro czynne : Poniedziałek-

  Piątek 9 : 00- 16 : 00 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

  U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania . Agencja zatrudnienia nr certyfikatu 412

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku