specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji
Randstad
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
3 d. temu

job description

Jesteś osobą energiczną i chętną do działania? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży? Zależy Ci na rozwoju w branży HR?

Jeśli tak to zobacz jak może wyglądać Twoja praca w Randstad i wyślij do nas swoją aplikację!

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, SAP)
  • pakiet benefitów poza płacowych (bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, dofinansowanie do nauki, dodatkowy dzień wolny na wolontariat, itp.)
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych oraz z zakresu rekrutacji, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich
  • zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • kontakt telefoniczny oraz prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska fizyczne oraz biurowe
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • zarządzanie administracją personalną i obsługa zatrudnienia pracowników tymczasowych
  • oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji bądź obsłudze klienta
  • min. podstawową znajomość programu Excel
  • pasja, energia zainteresowanie branżą hr i rekrutacją
  • prawo jazdy kat. b
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych