Pracownik obsługi maszyn produkcyjnych
Randstad Polska
Lębork, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Masz doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych lub maszyn CNC? Chcesz pracować w globalnej, prężnie rozwijającej się firmie działającej na potrzeby przemysłu telekomunikacyjnego oraz wielu zastosowań aplikacji przemysłowych?

Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie! oferujemy umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany (06 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-06 : 00) stawkę godzinową + premie do 700 zł brutto / mies + płatne nadgodziny przyuczenie do obsługi maszyn CNC oraz innego rodzaju maszyn produkcyjnych( nie wymagamy kursu CNC), możliwość korzystania z programu benefitowego Randstad Plus.

zadania obsługa maszyn CNC oraz bieżąca kontrola pracy maszyn, zmiana detali lub ewentualnie drobne korekty błędów w programie na maszynach CNC, ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki, kontrola jakości odlewów aluminium (wzrokowa oraz za pomocą sprawdzianów i narzędzi pomiarowych).

oczekujemy doświadczenia w pracy produkcyjnej, doświadczenia w obsłudze wybranych maszyn produkcyjnych, mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT, mile widziane posiadanie kursu do obsługi maszyn CNC, mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Zadzwoń : 785 620 039 lub od razu zaaplikuj! Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku