Narzędziowiec do 7000 netto
Employer
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta prestiżowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko narzędziowiec Miejsce pracy : Plewiska Obowiązki : - uczestnictwo w naprawach i konserwacji parku maszynowego - obsługa maszyn skrawających (frezarka, tokarka) - wykonywanie elementów maszyn oraz części zamiennych Od kandydatów oczekujemy : - znajomości rysunku technicznego - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi - wykształcenie techniczne Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - elastyczne godziny pracy - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (5000 netto) - dogodny dojazd komunikacją miejską Praca również dla cudzoziemców, którym bezpłatnie pomagamy w formalnościach dotyczących legalizacji pracy i pobytu (oświadczenie, karta pobytu, pozwolenie na pracę, itp.

oraz w wynajmie mieszkania. Oferta pracy wzbudziła Twoje zainteresowanie? Czekamy na twoją aplikację! Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA na numer 691901055 , a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.

Rekrutacja prowadzona przez EMPLOYER sp. z o.o. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku