OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Praca dla osób z uprawnieniami UDT
AAS
Żyrardów, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujesz zatrudnienia na magazynie w branży automotive? Zgłoś się do nas, uzupełniając krótki formularz i pracuj w Błoniu.

Do pracy dowieziemy Cię za darmo z Sochaczewa, Żyrardowa, Kampinosu, Leszna, Błonia. Praca dla osób z uprawnieniami UDT oraz bez.

System zmianowy, godziny pracy : 6-18,18-6 Nasza oferta : bezpłatny transport do / z pracy z miejscowości : Sochaczew, Żyrardów, Kampinos, Leszno praca od zaraz półroczna umowa zlecenie ze wszystkimi składkami ZUS ubezpieczenie NNW możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowe na życie PZU i PPK pracę zmianową w godzinach 6-18,18-6 stawkę godzinową : 22 zł brutto 20% dodatku nocnego dodatek frekwencyjny 100 zł / mc Opis stanowiska : Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu Przygotowanie i dostarczenie komponentów z magazynu zgodnie z zasadą FIFO Przygotowanie opakowań na linie produkcyjne Bieżąca obsługa systemu SAP Aplikuj lub wyślij sms o treści WÓZEK BŁONIE na nr 725 258 529 - SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku