Pracownik Transportu Wewnętrznego
Seito
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Co miałbyś / miałabyś robić? Skanowanie oraz rozcinanie folii z palety Załadunek produktu gotowego na nośnik transportu (kontener) Dbałość o jakość produktu zgodnie ze standardami firmy Co oferujemy?

Stabilną pracę na terenie międzynarodowej firmy i możliwość rozwoju w strukturze firmy Dodatkowe ubezpieczenie na życie Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne, konkursy z nagrodami) Bezpieczne środowisko pracy Terminowo wypłacane wynagrodzenie Pracę w przyjaznym i zgranym zespole oraz wsparcie ze strony kadry kierowniczej Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w systemie 3-zmianowym wg.

elastycznego grafiku Czego oczekujemy? Zręczność, zdolności manualne Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym Uprawnienia do obsługi wózka unoszącego typu Wagner lub prawo jazdy kat.

B - mile widziane Chęć do pracy Przestrzegania zasad i przepisów BHP W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.

08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku