operator maszyn produkcyjnych
Randstad Polska
Radom, Polska
6 d. temu

Zatrudnimy 10 osób w zakładzie produkcyjnym z branży metalowej w Radomiu przy obsłudze maszyn produkcyjnych

oferujemy

  • stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów, premie produkcyjne wypłacane co miesiąc ok 300 zł
  • możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy po 3 miesiącach
  • zadania

  • prace produkcyjne
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowych elementów
  • odbieranie gotowego produktu z maszyny
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • motywacji do pracy
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn (branża metalowa)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47