Magazynier – operacje lotnicze z jęz. angielskim
DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Magazynier operacje lotnicze z jęz. angielskim

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem załadunku statku lotniczego i współpraca z agentem handlingowym na płycie lotniska - gwarantujemy niezbędne szkolenia
  • Nauka wyważania statku powietrznego i w dalszej perspektywie wyważanie samolotów
  • Procesowanie przesyłek na magazynie
  • Nasze wymagania

  • Jesteś gotowy / a pracować fizycznie
  • Znasz obsługę komputera (pakiet MS Office)
  • Znasz język angielski na poziomie podstawowym (B1)
  • Mile widziane

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika magazynu
  • Wiesz na czym polega praca na płycie lotniska
  • To oferujemy

  • Pracę na ½ etatu
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa +premia
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, bilety do kina lub teatru)
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in. : wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Posiłki regeneracyjne, świeże owoce
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Benefity

  • bezpłatne posiłki regeneracyjne
  • bezpłatny transport do miejsca pracy
  • ogrzewana hala magazynowa
  • kawa, herbata i gorąca czekolada
  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne
  • opieka medyczna Medicover
  • sponsorowane ubezpieczenie na życie Uniqua
  • karta Multisport
  • kafeteria MyBenefit
  • wczasy pod gruszą
  • pożyczki pracownicze na korzystnych warunkach
  • DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

    Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie.

    Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

    Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

    To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.